23-01-2020 13:57

דבר ראש ההנהגה העולמית

מדברי ראש הנהגת בית"ר העולמית, נריה מאיר, באירוע חגיגי לפתיחת שנת הפעילות שהתקיים בירושלים, "אנו עומדים כאן בפאתי הר הבית, המקום ממנו באנו, בו הושתת העולם והמקום אליו אנו צועדים תמיד. במסע ארוך אשר החל ביום בו גורשו אבותינו על ידי חיילי טיטוס ועד ליום שבו שוחררו חומות ירושלים על ידי כף רגלי צנחנינו לפני חמישים שנה.

"במלחמת ששת הימים-בתוך המסע הארוך הזה, יש לבית"ר פרק מפואר בתולדות ימי ישראל", הוסיף מאיר, "אנו שמחים מאוד לארח את לוחמי האצ"ל, אחינו גיבורי ישראל, שמהווים דוגמא להנחלת מורשת האצ"ל גם 70 שנה לאחר פעולתכם.

"נשבעתם להפקיד את חייכם למען בניין המדינה, וחישלתם הרצון מברזל. אנו חניכי בית"ר נמשיך את מורשת האצ"ל בהעמדת קיר ברזל לאומי למען ארץ ישראל השלמה", הבטיח מאיר.

באירוע זה, אשר הנהגת תנועת בית"ר העולמית קיימה לקראת השנה החדשה, בהשתתפות 200 בוגרי האצ"ל ובית"ר, נכחו השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי ויו"ר ברית חיילי האצ"ל יאיר אסיסקוביץ'.

האירוע שהתקיים במרכז דוידסון, נפתח בהמנון בית"ר והסתיים בשירת "התקווה".

"אנשי האצ"ל התגייסו למשימת שמירת הארץ, גם כאשר לא נקראו לכך וגם כאשר לא רצו אותם והלשינו להם לבריטים כמו שעשו לאבי ואמי גאולה כהן", סיפר השר הנגבי.

"בית"ר ממשיכה את דרכם של לוחמי האצ"ל שהם המכבים של היום. אני גאה בפעילות הענפה של בית"ר העולמית בכל רחבי העולם", הדגיש השר הנגבי, ממלא מקום ראש הממשלה.

 

מעוזים

פדיון תעודת חבר בית"ר

 הנני מאשר/ת קבלת דיוור לתיבת המייל שלי

עיצוב וקונספט:  

פיתוח ובנייה:  

WebDepot